встановлення шафи на балконі

Встановлення шафи на балконі

Однією з функцій балкона або лоджії в сучасних міських умовах буває зберігання речей і продуктів. Велика і вмістима шафа на балконі допомагає господарям істотно вивільнити місце в квартирі. Встановити шафу на балкон або лоджію після закінчення їх ремонту - значить створити додатковий простір для акуратного зберігання речей.

Опубліковано: 03.07.2014р

Читати далі...
ціна балкон лоджію

Від чого залежить ціна на скління балкону?

Замовника завжди в першу чергу цікавить питання, в яку суму загальну суму грошей йому вийде ремонт балкона, тобто яка вартість ремонту. На сторінках сайту буде досить складно визначити і показати ціну на ремонт лоджії чи балкону у Львові. Основна причина це те, що не існує єдиної ціни на послуги заскління балкону. Але, тим не менш, можна уточнити розцінки і загальну вартість на основі певних критеріїв.

Опубліковано: 28.06.2014р

Читати далі...
утеплення балконів і лоджій

Утеплення балкону та лоджії

Велике число жителів Львова помилково вважають, що для реконструкції та перебудови балкону або лоджії в оновлене додаткове утеплене приміщення цілком достатньо встановити вікна. Але, цього недостатньо, оскільки в такій ситуації втрати тепла будуть як і раніше досить високими, оскільки тут потрібен комплексний підхід.

Опубліковано: 27.06.2014р

Читати далі...
Встановлення пластикових вікон

Як правильно встановити пластикові вікна та перевірити правильність їх встановлення?

Установка пластикових вікон - це досить не просто, але якщо Ви хочете отримати правильно встановлене пластикове вікно, то доведеться постаратися, не залежно від того будете Ви встановлювати вікно самостійно або замовите установку пластикового вікна у фірми по установці пластикових вікон.

Опубліковано: 18.06.2014р

Читати далі...
Догляд за пластиковими вікнами

Догляд та експлуатація пластикових вікон

Пластикові вікна майже не вимагають догляду, їх необхідно тільки зрідка очищати і змащувати рухомі частини фурнітури. Після установки необхідно видалити краплі цементу і побілки. Якщо цього не зробити, то на ущільненнях і деталях можуть виникнути пошкодження. Для регулярного догляду можна використовувати тільки чистячі засоби без абразивів, щоб не пошкодити поверхню профілю. 

Опубліковано: 2.06.2014р

Читати далі...
Розширити балкон

Можливі типи розширення балкону

На жаль, невелика площа наших балконів дуже часто ставить хрест на всіх цікавих задумки щодо можливого використання цього приміщення. Вузький простір не дозволяє встановити повноцінне підвіконня, таке необхідне для облаштування квіткової оранжереї. Та й просто, знаходження в подібному "пеналі" - комфортним назвати не можна.

Опубліковано: 21.05.2014р

Читати далі...